sobota, 4 maja 2013      Dziwnych wiadomości od ludziów u mnie dostatek. Pocieszność niektórych jest tak wielka, że kiedy wpadnę na szalony pomysł, by zrozumieć intencje piszącego... A później, całym sercem, żałuję. Poniżej cytat w całości z oryginalną pisownią (dorzuciłem akapity).
      1. Jaką edukację powinno przejść społeczeństwo? - żeby wykształcić, poprawną wyobraźnie w kierunku przyzwoitości. Przecież wiadomo, że każda normalna osoba przy pierwszej kłótni ze swoim, "partnerem (partnerką)" będzie jej ubliżała z powodu "uprawiania seksu" z poprzednią, partnerką (partnerem). Jest to pierwszy i w zasadzie podstawowy powód do rozstania się i ludzkiej dezorganizacji. Jak można wybierać jako niby' uczciwą osobę - do decydowania o losach innych ludzi - kogoś, kto posiada, wiedzę, prezencje ale prywatnie - zdradził i poniżył, swoich najbliższych.

      2. Doznajemy Bardzo Licznych - Owoców Demokracji. Przeważnie jest mniej osób, okaleczonych, upodlonych, skrzywdzonych, inaczej wyglądających itd. - niż ludzi żyjących beztrosko, odpornych na ból, tzw. normalnych.

      Dlatego my ofiary w „fałszywie pojętej demokracji (nałogu) tylko do; seksu, władzy, kasy i sławy” nie mamy mandatu na ludzkie, uczciwe potępienie oprawców. Żyją wśród nas „homo-sapiens” z brakiem ludzkiego instynktu i selekcjonują osoby z którymi się kontaktują, m. in. z/w na ewentualne konsekwencje po wykorzystaniu swojej ofiary. Niby człowiek ! ale wyposażony w sadystyczne i egoistyczne - upodobania z których, czerpie przyjemność, szybko się orientuje, że np. ze strony dziecka, właściwie - nic mu - nie grozi. Jestem stroną w kilku sprawach sądowych od 2003 r. Pozwy złożyłem o różne przestępstwa, popełnione na mojej osobie po zbyt głośnym, zareagowaniu na miejscowego, „małego morderce”- pedofila. Mieszkam i żyje w dziwnym środowisku wraz z sąsiadami, policjantami, sędziami i prokuratorami, którzy stanęli po stronie przestępców a przeciwko mnie. Generalnie –ja, tylko swoim wyglądem, zasłużyłem na cierpienia i upokorzenia ale dlaczego do takiego stopnia były i są dyskryminowane dzieci, które chowałem? Podejrzewam, że dopóki wskazówki, zasady stosunków międzyludzkich i egzystencji, różnych osób w społeczeństwie - które, próbujemy przekazać do publicznych mediów - będą blokowane to po każdej tragedii, wszystko będzie wracać do Degrengolady i do następnej medialnej; masakry, mordu, korupcji, kolesiostwa, milczącej zgody na segregacje społeczną i cichego przyzwolenia na - prześladowanie - osób słabszych, itp.

      Hun.. Hua.. jeżeli jeszcze, jesteś człowiekiem to może nie została ci do końca wypalona w rozumie, chwała czy szlachetność i może dysponujesz minimalną wyobraźnią to "oglądaj" &&&... idziesz ze swoją - ozdobą' z partnerką (partnerem), która jest Twoją Największą Dumą a ja idę z przeciwka, jako ten który ją; XX razy 'wydymałem ('zerżnąłem, uprawiałem "orgazmy"). Ty w takim ' obłąkaniu i niezrównoważeniu emocjonalnym" masz być idolem dla przyszłych pokoleń bo masz urodę albo talent? Normalny człowiek po takim "emocjonalnym wykolejeniu" to nie tylko wstydziłby się pokazywać na portalach ale nawet powinien unika, zwykłych ludzi.

      Czy taka 'fałszywa osoba” wcześniej czy później - nie ujawni swojej, prawdziwej osobowości?

Poranny żarcik

Chcecie usłyszeć żarcik? Pracownicy poczty polskiej będą dzisiaj strajkować. Będzie to strajk ostrzegawczy. Dzisiaj od 8 do 10 nie będą prac...