wtorek, 4 czerwca 2013      Jestem zmęczony szukaniem jakiegoś komunikatora, który zarówno spełni moje oczekiwania, jak i będą go używać ludzie z którymi się kontaktuję. Kompromisu znaleźć nie mogę. Rozwiązanie desktopowe używanie przeglądarek nie wchodzi w grę (chociaż może być jako dodatkowa opcja). Jak już coś znajdzie się sensownego to nikt tego nie używa (np. ICQ).
      Zatem wracam do podstawowej formy komunikacji. E-mail.

      I przy okazji, fejsbunio poszedł się... wyprać ;] razem z wisielcem.


UPDATE

6 komentarzy:

goldenbrown pisze...

Za duzo tego wszystkiego.
FB to bazar...

bagienny pisze...

Ładnie to nazwałaś ;]

Unknown pisze...

Zgadzam się z opinią Goldi, dlatego mam maila na gmailu i przypiety do neigo komunikator. To wystarczy.

bagienny pisze...

BA! Tylko jest pare "ale". 1. nie pracuje przegladarce, jezeli bede zmuszony bedzie musial byc odpalony drugi komputer (jak na razie jedynie IE i O przy duzym ramie nie rozpaskudza sie i nie zajmuja dla jednej otwartej zakladki 2GB pamieci) 2. Do gtalk XMPP mialem podpiete rozne uslugi, w tym kilka transportow innych .
Pomijam takie problemy jak ktos scalil usluge blogspot z g+ nie dostaje powiadomien o odpowiedziach wlasciciela blogu, ani o tym, ze inni uzytkownicy cos skomentowali. Swoja droga komunikaty z wordpressa otrzymuje od kiedy przelaczylem powiadomienia na outlook, na gmail otrzymywalem wg widzi misie.
Zatem, gmail z komunikatorem nie wystarczy ;]

burzochron pisze...

cały czas uważam, że gmail daje wszystko co człowiekowi do szczęscia potrzebne, fenomenu fb nigdy nie pojmę? Da sie z tego wypisać? Jak znajde czas, musze to koniecznie zrobić. A tak w ogóle świat jest piękny, znalazłam kabelek od skanera!!! :))

bagienny pisze...

Google nie wiele dają. I coraz więcej zabierają. A teraz przez nowe zakładki jak nigdy dotąd spamują reklamami w taki sposób, że na pierwszy rzut oka wygląda jak e-mail (w końcu im można, gmail jest darmowy, a ktoś musi za to płacić).

Można skasować konto na fejsbuniu Settings (górny prawy róg) -> Acccount Settings/Privacy Settings -> Security (po prawej stronie) -> Deactivate your account.
Potwierdzić, wpisać swoje hasło, następnie przejść przez captchę. Ale uwaga, skasowanie konta nie oznacza, że fb skasuje go ze swoich zasobów ;] Kluczowym słowem jest "deaktywacja". Po potwierdzeniu dostaniesz e-mail:
"You have deactivated your Facebook account. You can reactivate your account at any time by logging into Facebook using your old login email address and password. You will then be able to use the site as before." Have fun ^^

Powrót do szkoły

Czas spędzony w szkole uważam za zmarnowany. Ani niczego nie wyniosłem, mało komu przychodziło do głowy, by coś kraść, ani nie nauczyłem się...