poniedziałek, 14 stycznia 2013

      Gdzie się podziały tamte zarwane noce na sieci. Gdzie ci ludzie z tamtych lat.
      W sumie odpowiedź jest prosta. Śpią. Cholera. Śpią. Na ircu, na czatach (java) i w ogóle. Za długo, by konferować na fejsie.

      Opcy skończony. Mały godzinny poślizg. A miał być jeszcze w ubiegłym tygodniu. To jak Wy śpicie, to ja idę se poczytać.

Rozkmina

Zastanawiam się, w którym momencie zaczęto udawać, że niedopracowany produkt zasługuje na pełną cenę. Kiedy ciągłe, nieustające w czasie akt...